O značke Gerber

Starostlivosť o produkty

noze-gerber-udrzbaKeď si kupujeme nejaký výrobok, snažíme sa ho počas používania udržať v čo najlepšej kondícií a chceme aby nám čo najdlhšie vydržal. Prinášame Vám niekoľko užitočných informácií, ako čo najdlhšie udržať produkty značky Gerber v tom najlepšom stave. O výrobkoch značky Gerber je známe, že vydržia tvrdé zaobchádzanie a sú veľmi odolné, ale nezaškodí, keď ich občas oštetríte alebo zabrúsite.

 

 

Pozor na falzifikáty

false6

 

Falzifikáty značiek sú všeobecným problémom. Nevyhla sa tomu ani značka Gerber a jej najobľúbenjšie nože zo série Survival. Ako rozoznať falzifikát od originálu si vysvetlíme nižšie.

 

 

 

História firmy Gerber
historia_gerber1Chceli by ste viac dozvedieť o značke Gerber? Prečítajte si pár informácií 

Spoločnosť Gerber bola založená v roku 1939 v meste Portland na západnom pobreží USA, pánom Joseph R. Gerber. Všetko to začalo malou manufaktúrou, kde sa spočiatku vyrábali sady príborov a išli na odbyt najmä počas Vianoc. Postupom času sa značka Gerber dostala do povedomia tícícov maloobchoných prevádzok naprieč krajinou a už v roku 1960 sa Gerber stal jedným z najdôveryhodnejších spoločností na výrobu nožov.

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom