Blog

Recenzia Gerber Dime Tool

Bolo by dobré mať vždy so sebou nôž a pár praktických nástrojov. No nerád by som nosil kvôli tomu op...

Recenzia mačeta Gerber Gator Kukri

noze-gerber-clanok-1

Mačeta Gerber Gator Kukri (408 g) je inšpirovaná dizajnom slávneho nepálskeho noža Kukri, ktorý sa v Nepále používa ako častý pracovný nástroj, ale aj ako zbraň v nepálskej armáde, či špeciálnych jednotkách Britskej armády s názvom Gurka.

 

 

 

Novinky v outdoore 2016

noze-gerber-clanok-2Ahojte, dnes Vám prinesieme stručný report z najväčšej outdoorovej výstavy v Európe, ktorej sme sa zúčastnili minulý víkend. Koná sa každoročne pri Bodamskom jazere v Nemecku a konkrétne meste Friedrichshafen. Našim cieľom bolo oboznámiť sa s novinkami, ktoré pripravujú outdoorové značky na nasledujúci rok a sezónu 2016. Na túto akciu sme mali bohužiaľ iba 2 dni, preto nebol v našich silách prejsť výstavu celú, ale aspoň Vám prinesieme pár fotiek z vystavy, konkrétne zo stánku Gerber.

Fotky z výstavy si môžete pozrieť tu  

Prečo nôž Gerber?

noze-gerber-clanok-3Spoločnosť Gerber vyrába všetko, čo by vám mohlo uľahčiť život. 
Všetko, čo by vám mohlo zachrániť život. Všetko, bez čoho by ste sa v prírode neobišli.
 
Produkty Gerber sú navrhnuté s ohľadom na jedinečné potreby konkrétnych aktivít. Spoločnosť Gerber bola založená v roku 1939 a sídli v Portlande (Oregon, USA). Produkty tejto americkej spoločnosti každým dňom pomáhajú lovcom, remeselníkom, ale taktiež aj vojakom. Všetky produkty firmy Gerber majú doživotnú záruku a sú navrhnuté a skonštruované v Portlande. A tu sa aj veľká časť vyrába. Spoločnosť Gerber sa v priebehu desiatok rokov stala jednou z najuznávanejších a najznámejších dielní vo svojej kategórii.V sortimente tejto dielne nachádzame hlavne nespočetné množstvo nožov, či už loveckých, armádnych, vreckových, s hladkou alebo kombinovanou čepeľou, ale tiež tu objavíme náradie, doplnkový tovar a svietiace baterky. 

 

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom